5 Tips about Sekso pozos You Can Use Today

Pripažinkime – kai su partneriu žhelpžiame meilės žaidimus, mažų mažiausiai galvojame, kiek kalorijų jų metu sudeginame. Kita vertus, jei šios malonios veiklos metu galima atsikratyti vieno kito nereikalingo kilogramo, tai tik – pliusas.

Tačiau nevertėtų pamiršti, kad nesame gyvūnai, ir mylimės ne tik dėl viršūnės pasiekimo. Seksas yra viena aukščiausių meilės išraiškų, susiliejimas į vieną būtybę, galimybė pajusti visišką artumą savo partneriui.

Abipusiai mėgautis feliacija gali trukdyti ir anatominės priežastys, pavyzdžiui, varpos storis neleidžia jo pilnai apimti burna. Be to, moterims gali skaudėti žandikaulio raumenis ir pan. – šiuo atveju padeda praktika.

Leiskite savo partneriui užlipti ant jūsų, apglėbkite klubus ir įkiškite savo varpą iš vertikalios padėties.

Atėjus jūsų eilei patirti malonumą, tegul vyras atsiklaupia prieš jus, gulinčią ant lovos krašto, pakelia jūsų kojas ir uždeda sau ant pečių. Taip bus malonu ne tik jums, bet ir jūsų partneriui, nes jis galės grožėtis jūsų figūra.

Juk norite pradėti kūdikį tuo metu, kai jaučiate teigiamas emocijas, ar ne? Kuo švelnesni, nuoširdesni ir jaudinantys bus jūsų santykiai, tuo bus geriau jums ir jūsų mažyliui!

Moteris viršuje. Šioje pozoje abu partneriai yra gan pažeidžiami. Visų pirma, vyras visiškai atsiduoda į associateės valdžią ir turi pasitikėti jos sprendimas. O moteris vyrui pasirodo „visu gražumu“ ir yra prieinama jo glamonėms.

Nepaisant senovinių veikalų, vakarietiškoje visuomenėje šių temų gana ilgai buvo Sekso pozos privengiama, neskaitant pornografijos ir medicininių tyrinėjimų.

Seksas paprastai asocijuojasi su voliojimusi lovoje visiškai nuogiems ir mėgavimusi odos kontaktu, kuris sukuria neapsakomą artumo ir jaudulio jausmą. Vis dėlto, nemažiau jaudinantis gali būti ir seksas nenusirengus drabužių, rašo well being.com.

Nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, seksas bus daug malonesnis, jeigu atrasite būdus, kurie leis jums nesigėdyti savo kūno ir mažiau jaudintis.

– Kai atrasite jai labiausiai patinkantį spaudimą ir greitį, jo ir laikykitės, kol ji pasieks orgazmą.

Norint išbandyti šią sekso pozą, moteris turi atsiklaupti ant kelių, o tarp kojų pasidėti pagalvę.

Jis gali jums į burną varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

Abu sekso dalyviai atsigula ant šono. Už nugaros esantis partneris, vietoje to, kad savo penį įstumtų į makštį, juo švelniai liečia moters išorinius lytinius organus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *